DemirSoft Yazılım, Evrak Kayıt Takip Sistemi, Veresiye Muhasebe Prog
             

 

 

Program İade Prosedürleri

 
 

Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım ?
demirsoft.com.tr’den satın aldığınız her hangi bir ürünü demo incelemesini yaparak satın aldığınız için iadesi mümkün değildir. Yazılım bilgisayarlar üzerine kurulduğu için kurulumun kaldırılması ile ilgili bir doğrulama yapılamadığından iade edilemez. Aynı sebepten dolayı verilen lisans değiştirilemez. Lisanslar farklı bir kullanıcıya devredilemez. Bu konu ile ilgili haklar yazılım kurulması sırasında lisanslama ile ilgili olarak ekrana gelmektedir. Kullanıcı lisanslamayı kabul ettiğinde bu şartları kabul etmiş sayılır.

a) Henüz Lisans Kodu verilmediyse; iade (%50 kesintili olarak ya da reddine karşın) ilgili komisyonda görüşülür. Kesintili iade işlemine şartlı iade denir. Ve bu iade sekiz (8) günlük cayma bildiriminden sonra geçerlidir (Müşterimizin lisansını almış olduğu programın, kurulumunun müşterinin iş yerine gidilerek yapılıyor olması veya uzaktan bağlantı yöntemiyle programın kurulu olduğu bilgisayarına bağlanıp lisans iptal işlemleri nedeni ile program iadelerinde, verilen hizmetin ve harcanan mesainin karşılığı olarak, program bedelinin %50’u oranında kesinti hakkını saklı tutar).

b) İadenin gerekçeleri, Genel Merkez’in ilgili komisyonu tarafından talebin onayına veya reddine karşın görüşülür ve sonuç ilgili Çözüm Ortağına ve son kullanıcıya yazılı (e-mail) olarak geçilir.

c) Ürünü satın alan Çözüm Ortağına ödeme yapılmaz.

Tüm bu ve/veya farklı problemleriniz ile ilgili olarak konu başlığına ŞİKAYET yazdığınız bir e-maili bilgidemirsoft.com.tr’ye atmanız yeterli. Müşteri temsilcilerimiz sorunun çözümü için sizinle en kısa zamanda kontak kuracaklardır.

İptal ve Uyuşmazlıklar

Tarafımıza yapılacak küfür veya hakaret içeren söylemleri barındıran mesajların destek sistemimiz veya email aracılığı ile tarafımıza gönderilmesi durumunda ilgili müşterinin tüm hizmetlerinin veya kısmi hizmetlerinin durdurulması veya askıya alınması hakkı saklı tutulur.

Tarafımıza ait herhangi bir hizmetin dağıtılması, dağıtımına aracılık edilmesi veya bu dağıtımlara erişerek hak sahibi olunmayan hizmetin kullanılması veya barındırılması durumlarının tarafımızca tespiti durumunda ilgili müşterinin tüm hizmetlerini durdurma veya askıya alma hakkı saklıdır, yaşatılan maddi mağduriyet giderilmesi durumunda hizmetleri tekrar erişime açılacaktır.

 

 

 

 

 

  Bu sitenin tüm hakları saklı olup, gösterilen marka, logo ve slogan tescillidir. © 2006 - 2018 DemirSoft

 

                                                      

 

 

 

 

 

Web sitemiz DemirSoft Yazilim Web Tasarim Sunucularinda barinmaktadir.