DemirSoft Yazılım, Evrak Kayıt Takip Sistemi, Veresiye Muhasebe Prog
             

 

 

Program İade Prosedürleri

 
 

Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım ?
demirsoft.com.tr'den satın aldığınız her hangi bir ürünü demo incelemesini yaparak satın aldığınız için iadesi mümkün değildir. Yazılım bilgisayarlar üzerine kurulduğu için kurulumun kaldırılması ile ilgili bir doğrulama yapılamadığından iade edilemez. Bu konu ile ilgili haklar yazılım kurulması sırasında lisanslama ile ilgili olarak ekrana gelmektedir. Kullanıcı lisanslamayı kabul ettiğinde bu şartları kabul etmiş sayılır. Tüm bu ve/veya farklı problemleriniz ile ilgili olarak konu başlığına ŞİKAYET yazdığınız bir e-maili blgi
demirsoft.com'a atmanız yeterli. Müşteri temsilcilerimiz sorunun çözümü için sizinle en kısa zamanda kontak kuracaklardır.

 

 

Son Kullanıcı DEMİRSOFT programını ihtiyaçlarına cevap verdiğini kabul ederek demo süresi sonunda “DEMİRSOFT Program Lisans Sözleşmesi” ‘ni program kurulumunda kabul ederek programı satın alır. Son Kullanıcı programı iade etmek isterse aşağıda yer alan iade prosedürleri uygulanır:

 

1) Son Kullanıcı, “DEMİRSOFT Program Lisans Sözleşmesi” ‘ni kabul tarihten itibaren;

 

a) Sekiz (8) gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden ve hiçbir yükümlülük altına girmeden siparişi reddetmekte serbesttir. Buna cayma bildirimi denir.

 

b) Bu süreçten sonra demo incelemesi yapıp satın almış olduğunuz ürüne henüz Lisans Kodu verilmediyse; iade (%50 kesintili olarak ya da reddine karşın) ilgili komisyonda görüşülür. Kesintili iade işlemine şartlı iade denir. Ve bu iade sekiz (8) günlük cayma bildiriminden sonra geçerlidir (Müşterimizin lisansını almış olduğu programın, kurulumunun müşterinin iş yerine gidilerek yapılıyor olması veya uzaktan bağlantı yöntemiyle programın kurulu olduğu bilgisayarına bağlanıp lisans iptal işlemleri nedeni ile program iadelerinde, verilen hizmetin ve harcanan mesainin karşılığı olarak, program bedelinin %50'u oranında kesinti hakkını saklı tutar).

 

b-1) Ürünü satın alan Çözüm Ortağına ödeme yapılmaz.

 

c) İlk altı (6) ay içinde (DEMİRSOFT Program Lisans Sözleşmesi imzalandıktan itibaren ilk altı (6) ay) satın almış olduğu DEMİRSOFT programının bir hatasından kaynaklanan kusurundan dolayı iadesini talep ederse ve bildirilen sorun DEMİRSOFT Genel Merkez’in resmi çözüm tebliğinden itibaren altı (6) ay içinde çözülememiş ise, Son Kullanıcı programı ayıplı mal sınıfından iade etme hakkına sahip olur. Son kullanıcının kullandığı DEMİRSOFT Programı ile ilgili özel istekleri bu kapsamın dışındadır (Genel Merkez iade durumu ve koşullarına göre kesinti yapma hakkını veya reddini yapma hakkını saklı tutar).

 

2) İade talebi; a) DEMİRSOFT Genel Merkez’e, firma yetkilisinin onayı (imza/kaşe) ve programı satın aldığı DEMİRSOFT Çözüm Ortağının onayı ile birlikte (imza/kaşe) bildirilir. Bunun dışında yapılan talepler dikkate alınmaz. Program satışını yapan Çözüm Ortağına ulaşılamaması durumunda, son kullanıcı iade talep yazısını DEMİRSOFT Genel Merkez’e direkt iletebilir.

 

b) İadenin gerekçeleri, Genel Merkez’in ilgili komisyonu tarafından talebin onayına veya reddine karşın görüşülür ve sonuç ilgili Çözüm Ortağına ve son kullanıcıya yazılı (e-mail) olarak geçilir.

 

c) Genel Merkez’in onayından sonra, Son Kullanıcı satın almış olduğu DEMİRSOFT programının iade faturasını, kendisine ulaştırılan lisans belgesini, CD’si vb... dokümanları DEMİRSOFT Genel Merkez’e gönderilmek üzere programı satın aldığı DEMİRSOFT Çözüm Ortağı'na yedi (7) gün süre içerisinde eksiksiz ulaştırır. Program satışını yapan Çözüm Ortağı’na ulaşılamaması durumunda, Son Kullanıcı program ile ilgili belgeleri DEMİRSOFT Genel Merkez’ e direkt iletmelidir. DEMİRSOFT Programına ait belgelerin (iade faturası, lisans belgesi, CD’si vb...) DEMİRSOFT Genel Merkez’e belirtilen süre içerisinde ulaştırılmaması durumunda iade gerekçeleriniz işleme alınmamış varsayılacaktır.

 

Not: Son Kullanıcıya, sipariş süreci (sözleşmenin imzalanması veya program ödemesinin yapılması) tamamlandıktan en geç otuz (30) gün sonra program CD’si ve Lisans Kartı teslim edilir. Son kullanıcı bu süreci kendisi takip etmek durumundadır.

 

 

 

 

 

  Bu sitenin tüm hakları saklı olup, gösterilen marka, logo ve slogan tescillidir. © 2006 - 2017 DemirSoft

 

                                                      

 

 

 

 

 

Web sitemiz DemirSoft Yazilim Web Tasarim Sunucularinda barinmaktadir.